Biz Kimiz?


Biz, Panoffect olarak İstanbul ve Türkiye'ye yepyeni bir enerji ve dinamizm getirmeyi hedefleyen uzun bir yolculuğa çıktık.

Şehre bir ruh katarken, kentin estetiğini ve dokusunu yaşatan ayrıca bu şehre hayat veren markalar ile kente bir kimlik kazandırmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken 'yaşayan mecralar' konseptini profesyonel bir yaklaşım ve kentin meydanlarında modern üniteler ile katkı sağlayacaktır.

Şehrin meydanları ve en efektif caddeleri ile 24 saat yaşayan şehre dinamizm katacak led ekranlarımız sayesinde 'yaşayan şehri', 'yaşayan mecralar' ile tamamlıyoruz.

Şehrin meydanları City Screen (şehir ekranları - On tv) ile yeraltı ve raylı sistem metro reklam alanlarını aynı hedef ve konsept ile modern,özgün ve dijital anlayış ile yepyeni bir kent mecrası haline dönüştürüyoruz.

Istanbul gibi dünya markası kente yakışır ve dünya kentleri ile yarışır şekilde tüm enerjimizi bu kentin mecralarına ayırıp reklam alanlarını ayrıcalıkları ile adından söz ettiren hale taşıyacağız.

Yepyeni bir markayı ideallerimiz vizyon ve misyonumuzla en kısa sürede dünya kentlerine örnek teşkil edecek hale taşıyacağımza inancımız tamdır.

Şehir ekranlarını en son teknoloji ile markaların hizmetine sunacak olup 2020'nin ilk çeyreğinde yatırımlarımızı tamamlayıp-yenileyerek 50 adet dijital ekrana ulaşmış olacağız.

Şehrin en yoğun ve etkili mecralarından biri olan metro ve raylı sistemi çok kısa sürede (2020'nin ilk 6 aylık döneminde önemli kısmını dijitalize ederek modern bir metro ve yaşayan bir mecra haline dönüştüreceğiz,ayrıca metroda özel proje alanları ile markaların özgün projelerini uyarlama-uygulama ve etkin projeler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.)

Zorlu metro-metrobüs bağlatı tünelinde gerçekleştirdiğimiz marka tüneli ile prestij koridoru haline getirip markalara özgün creative ve yeni nesil reklam uygulamalarını gerçekleştirdik.

Her geçen gün mesaj bombardımanına tutulan hedef kitlenin bu yoğunluktan sıyrılıp kendine özgün ve özel hissettirecek işlere imza atmanın heyecenı ile creative-özgün mecraları geliştirmenin mutluluğu içindeyiz.

Panoffect