Panoffect Medya Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Açılışı!

Panoffect Medya Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Açılışı!

Panoffect Medya “Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Projesi’ni”
Desteklemek Üzere Proje Sponsoru Oldu!

27.07.2023

Panoffect Medya, Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Açılışı ile İlk Günden Beri Olduğu Gibi Yaraları Depremin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor!

   

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplumun birçok kesimine yönelik sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi misyon edinen Panoffect Medya, 6 Şubat'ta meydana gelen deprem felaketinin bölgedeki çocuk, genç ve yetişkinler üzerinde bıraktığı olumsuz etkileri hafifleterek yeniden sosyal hayata adapte  olabilmelerini sağlamak üzere tasarlanan "Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Projesine" sponsor oldu.

 

Proje kapsamında, depremin yıkıcı etkilerinden kaynaklı psikolojik ve sosyal sorunlarla mücadele eden vatandaşlarımıza psiko-sosyal destek sağlamayı, eğitimde fırsat eşitliğine destek vermeyi, sanatsal ve mesleki yeteneklerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyan sanat ve meslek atölyeleri oluşturulması hedeflendi.

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Bu hedefler doğrultusunda hayata geçirilen Psikolojik Danışmanlık Merkezinde, alanında uzman psikologlar travma sonrası stres ve kaygılarla başa çıkma konusunda destek olurken, sanatın iyileştirici gücünden yararlanmak üzere, depremden etkilenen çocuk, genç ve yetişkinler için çeşitli sanat atölyeleri düzenlenecek. Resim, müzik, dans,drama ve el sanatları gibi alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, katılımcıların duygusal ifadelerini özgürce dile getirebilmelerini ve içsel potansiyellerini keşfetmelerini sağlayacak.

Panoffect olarak, Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü Projesi'ne verdiğimiz desteği, depremden etkilenen çocuk, genç ve yetişkinlerin hayata tekrar bağlanmasına, umut dolu bir geleceğe ilerlemesine katkı sağlamak adına önemli bir adım olarak görüyoruz.

Bu anlamlı projenin hayata geçirilmesine destek olan başta Uludağ Enerji ve Bursa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm paydaşlara ve gönüllülere teşekkür ederiz.

Depremin yaralarını birlikte sarmak üzere çalışmaya devam ediyoruz.